Návrh a tlač letákov, plagátov, brožúr, katalógov ...

Ponúkame tlač letákov, ktoré splnia tú najzákladnejšiu funkciu: upútajú pozornosť a poskytujú stručné informácie o ponúkanom produkte. Vvytvoríme kreatívne letáky, ktoré maximalizujú svoj účel. Obráťte sa na našu spoločnosť a my Vám zabezpečíme výrobu od grafiky, fotenia cez tlač.

Pri tvorbe letákov neexistuje žiadne obmedzenie, čo sa týka rozmeru, existujú však nejaké často používané formáty. Ak chcete aby Váš leták pôsobil profesionálne, je dobré použiť niektorý zo štandardných rozmerov.

A5   (148 x 210mm) - polovica z kancelárskeho papiera

A6   (105 x 148mm) - štvrtina z kancelárskeho papiera

A7     (74 x 105mm) - ide o trošku väčšiu vizitku

C15 (150 x 150mm) - štvorcový formát

DL (99 x 210mm) Tento formát  sa obvykle robí ako skladaný (leták sa otvára). 6 stránok (3 strany, obojstranne) poskytuje dosť priestoru pre prezentáciu

 

Katalóg je reklamná tlačovina ktorá slúži hlavne na prezentáciu rôznych produktov spoločností. Je viac prepracovaný ako ponukový list, či cenník, pretože jednotlivé produkty sú aj odfotené a obsahuje grafický obsah, ktorý Vám pomôže vyniknúť pred konkurenciou. Často spĺňa hlavnú funkciu reklamného piliera a úspešnosť predaja závisí aj od ich celkového vizuálneho prevedenia. Katalóg sa používa na dlhšie časové obdobie alebo sezónny predaj. Aby čo najlepšie spĺňal svoj účel je potrebné ho kvalitne spracovať a vytlačiť.

Do kategórie zaraďujeme aj iné materiály - výročné správy, prospekty, bulletiny... Vhodná optimalizácia spracovania grafického obsahu a kvalitné technologické prevedenie zaručuje hlavnú výhodu pri predaji produktov. Naše grafické štúdio a reklamná agentúra Vám zabezpečí originálne spracovanie a špičkovú tlač katalógov a prospektov pre všetkých Vašich stálych ale aj nových zákazníkov.

 

Prihlásenie