Návrh a tlač vizitiek

V dnešnej dobe je nevyhnutné aby ostatní o Vás vedeli. Vizitky sú vynikajúci spôsob ako sa prezentovať v súkromnom ale aj obchodnom živote. Vizitka o nás prezrádza množstvo informácií, okrem kontaktných údajov poukazuje aj na životný štýl a prezentuje našu osobnosť. Vizitky sú jednou z najlacnejších marketingových reklám vďaka ktorej získate množstvo nových kontaktov.Vytvoríme Vám grafický návrh vizitky podľa Vašich inštrukcií.

Vizitka zvyčajne obsahuje:

meno, funkciu, názov a logo spoločnosti
kontaktné údaje (adresa prevádzky, telefonický kontakt, email, web stránku)
prípadne iné doplňujúce informácie alebo QR kód

Tlačíme štandardný rozmer vizitky 90x50 mm na 350g/m2 leský alebo matný papier. Tento formát volí väčšina našich zákazníkov. V prípade, že sa chcete odlíšiť vyhotovíme Vám akýkoľvek rozmer vizitky.

Technológie tlače:
Digitálna farebná tlač
Tlačíme na papiere s gramážou do 350g. Najčastejšie matný papier, pri lesklom vizitka pôsobí mäkším dojmom. Hlavná výhoda digitálnej tlače je dobrá cena a to aj pri menších množstvách, rýchlosť vyhotovenia a tiež výborná kvalita tlače.
Offsetová tlač
Asi najkvalitnejšia možná tlač čo sa týka vernosti farieb aj ostrosti. Výroba je však cenovo efektívna iba pri veľmi veľkých množstvách. Nakoľko málokto potrebuje tisíce či desaťtisíce vizitiek, ofsetová tlač sa pri vizitkách používa menej často.

Dokončovanie:
Vizitky rôznych tvarov
Pomocou výsekových nástrojov a foriem dokážeme vyrobiť vizitky akýchkoľvek tvarov. Nakoľko treba pre každú zakázku vyrobiť výsekovú formu, takéto vizitky sú cenovo zaujímavé iba pri veľkom počte kusov, resp. ak sa vizitky takéhoto tvaru budu vyrábať pravidelne.

Máme v ponuke stovky návrhov, a určite si vyberiete ten svoj. Samozrejmosťou je možnosť vlastného dizajnu.

Najlacnejšia tlač vizitiek aj na počkanie!

V rámci akcie ponúkame tlač vizitiek úplne zadarmo (stačí keď nám pošlete váš návrh na vizitku alebo kontaktné údaje a my vám vytlačíme 100ks vizitiek úplne zadarmo. *na druhej strane vizitky bude odkaz na naše reklmné štúdio)

Prihlásenie